„Akacjowa 38” – Odcinek 281: Cayetana traci grunt pod nogami

W 281. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Plan pogrążenia Cayetany zaczyna działać. Emisja 16 stycznia 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Úrsula próbuje wyprosić inspektora San Emeterio z domu, lecz on ją ignoruje. Rozsiada się i wypytuje Cayetanę o dni poprzedzające śmierć Germana i Manueli. Posługuje się przy tym informacjami oraz przestrogami, jakich udzielił mu Germán. W trakcie przesłuchania przyłapuje ją na kłamstwie – Cayetana nie przyznaje się, że podarowała Germanowi butelkę wina i udaje zaskoczoną wiadomością, że to właśnie w niej była trucizna.

Kolegium lekarzy jednogłośnie przywraca pośmiertnie Germanowi prawo do wykonywania zawodu. Pablo namawia matkę do ponownego otwarcia kiosku. Lourdes sugeruje córce, żeby wykorzystała zdobytą wiedzę i pomagała ojcu w prowadzeniu interesów. Servando nie słucha zaleceń dietetyka, którego poleciła mu Juliana. Fabiana nie chce zwierzać się Leonor ze swojej przeszłości i przekłada umówione spotkanie.

Inspektor Padilla chce zamknąć dochodzenie i uznać śmierć Manueli i Germana za samobójstwo, ale Mauro nalega, by je przedłużyć. Trini wypytuje Casildę o to, jaka była Lourdes w przeszłości. Servando musi przestrzegać diety, ale po kryjomu wcina kiełbasę, co widzi Juliana.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.