„Drogocenna perła” – Odcinek 4: Próba przekupstwa

W 4. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest oferuje Amelii pieniądze za zerwanie z Franzem. Emisja 22 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Ernest wybiera kreację oraz biżuterię dla Iolandy na kolację biznesową. Manfred nie aprobuje decyzji Franza o pracy w odlewni. Dona Conceição zakręca kurek z wodą, gdy Dália bierze kąpiel oraz zakazuje Cristinie korzystania z kuchni. Silvia zdobywa pracę w sklepie jubilerskim. Volpina, Rosa i Margarida zachwycają się wyglądem Iolandy. Apolônio zgadza się oddać Franzowi rękę Amelii, lecz stawia jeden warunek: wpierw Ernest musi zaakceptować ich związek. Iolanda orientuje się, że kolacja biznesową jest farsą. Manfred donosi Ernestowi, co planują Amélia i Franz.

Mundo wpada w złość, gdy słyszy od Vilpinii, że Iolanda poszła na kolację z szefem. Udaje się do domu Ernesta, żeby go pobić. Mafred uprzedza Gerturde, że jej dni na służbie w posiadłości są policzone. Mundo trafia do aresztu. Franz prosi Ernesta, by wycofał pozew. Przekonuje go także, by dał szansę Amelii. Mundo ustępuje. Iolanda rezygnuje z pracy. Manfred nie ufa Silvii i rozkazuje Benitowi ją prześwietlić. Benito znajduje w jej rzeczach raport dotyczący Ernesta. Gaia udziela wskazówek Amelii. Manfred demaskuje Silvię – mówi jej, że wie o jej zemście. Franz wybiera pierścionek zaręczynowy dla Amelii. Ernest próbuje przekupić Amelię.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.