„Bezduszna” – Odcinek 50: Bez grosza przy duszy

W 50. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Rafael spiera się z ojcem o bydło. Emisja 22 września 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Julia nie przyznaje się Leticii, czego naprawdę szukała w jej pokoju. César podejmuje decyzję o opuszczeniu hacjendy. Carmelo prosi Octavia o telefon do notariusza – chce uzyskać akt własności zakupionej ziemi. Fernanda jest gotowa dzielić sypialnię z Rafaelem. On jednak woli zaczekać. Isabela zamyka się w pokoju z butelką tequili. Germán prosi Rigoberta, by porozmawiał z Isabelą. Leticia wstawia się za Rafaelem u Octavia, jednak ten pozostaje nieugięty. Fernanda prosi Luisa o pracę dla Cesara.

Rigoberto wyznaje Isabeli miłość i obiecuje pomóc jej wyjść z nałogu. Candela pozuje Pierowi do zdjęć. Jet prawie naga. Rigoberto zgadza się wykonać dobrze płatne zlecenie od Isidora. Rafael pragnie udowodnić Fernandzie, że jest prawdziwym dżentelmenem i poprosić Luisa o jej rękę. Miriam widzi, jak Candela opuszcza pokój Piera i z miejsca chce ją zwolnić. Piero grozi, że odejdzie razem z nią.

Rafael próbuje zabrać swoje bydło z rancza. Gdy ojciec mu na to nie pozwala, unosi się dumą i oddaje mu wszystko, co posiada. Leticia nie rozumie, dlaczego Octavio tak bardzo sprzeciwia się małżeństwu Rafaela z Fernandą. Nie domyśla się, że Octavio uważa Fernandę za swoją własność. Octavio nie zamierza zostawiać Rafaela na ludzie. Chce mu pomóc i zamierza posłużyć się w tym celu Álvarem. Rafael oznajmia Fernandzie, że został z niczym.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.