„Akacjowa 38” – Odcinek 193: Akacjowa do rozbiórki!

W 193. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana uprzedza mieszkańców Akacjowej o planach zburzenia kamienic. Emisja 2 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Juliana godzi się wypłynąć z Íñigiem w rejs. Dzięki pomocy Victora, María Luisa zawiera korzystną umowę z klientem ojca. Bojąc się o swoją córkę, Manuela usiłuje przekonać matkę, że Justo jest dobrym mężem. Tano udaje się z Celią do swojej dzielnicy. Celia jest przerażona panującą tam nędzą. Leandro żegna się z Julianą mając uczucie, że traci ją na zawsze.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Przytłaczający serial. Samo zło. Jak można napisać taki scenariusz . Już nie oglądam czasami przeczytam streszczenie odcinka ale niestety jest coraz gorzej. Szkoda moich nerwów i czasu na oglądanie tego,,czegoś ,,

 2. Ten film x najwyższą pogardą uczy jak zło potrafi być zawsze górą i jest niezniszczalne. Żadna to rozrywka!
  Dość totalnego lapówkarstwa i przekupstwa choćby międzynarodowego w czasach obecnych. Rozrywka nijaka raczej totalne obrzydzenie! Moje pytanie: Na jakim prawodawstwie opierali się twórcy filmu, ze jedna osoba zeznając pogrąży uczciwego do bólu czlowieka! I kto ją tak pobił?? Tę Cajetanę! Dowiy się czy nie??? Nie oglądam. Czytam treść. Szkoda czasu na gniot hiszpański!!!

  1. Tak w 100% zgadzam się, Wielkie zło z tej Cajetany . Zastanawiam się czy scenarzysta zaznał takiej strasznej traumy od kobiety? Coś tu jest nie tak!!! Wielki gniot!!!!

  2. Taki niby uczciwy ,a kochankę miał.Bez przesady.Kara musi być.

   1. Skoro tak piszesz to niczym się nie różnisz od tego potwora CAjetaty

   2. Uczciwy ,bo po śmierci brata ,jako prawy człowiek zajął się ciężarna narzeczona .Ożenił się i pokochał jej dziecko ,ale nie ja.Z takim potworem szczęścia nie zaznał nigdy.Zakochsl się w Manueli ,to ,za to kara?.Trzymasz stronę Kajetany?z morderczynią i potworem ?

   3. Pani Mario.. Ich małżeństwo oparte było nie na miłości, tylko na przyrzeczenie bratu, że zaopiekuje się jego ciezarną narzeczoną! Tam nie było nigdy miłości. Znosił cierpliwie jej podły, władczy i egoistyczny charakter, kosztem swoich uczuć! Nie miał kochanki..pokochal Manuele, ale nic ich nie łączyło i żadnej zdrady nie było.. Dopóki nie chciała zabić Manuele, zlecajac morderstwo, a jego obciążające, kradną mu zegarek! Czy Pani dobrze oglądała ten film?.. Ja i tak go podziwiam, że wtedy nie wydał jej, w ręce policji!! I zrobił błąd, bo pozwolił jej przez to zamordować córkę! Żal mi Pani, że nie umie Pani zrozumieć, że Cayetanę, to samo wcielone zło i nikt nie zasłużył na życie z takim potworem, jak ona!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.