„Drogocenna perła” – Odcinek 3: Amélia spodziewa się dziecka

W 3. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred próbuje zaszkodzić Franzowi. Emisja 21 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mundo naskakuje na Franza, gdy zastaje go z Amelią. Manfred udaje, że cieszy się ze ślubu Franza z Amelią. Później wyjawia Benitowi, że tak naprawdę nienawidzi Franza i zamierza odbić jego dziewczynę. Ernest wścieka się na wieść, kim jest wybranka Franza. Manfred dodaje środek usypiający do soku Ernesta, aby zatrzymać Franza i nie dopuścić, by oświadczył się Amelii. Gaia i Toni pobierają się. Laura i Valter odwiedzają Ernesta. Ernest wyznaje Valterowi, że kocha Yolandę.

Sílvia zdobywa pracę w firmie Hauser jako projektantka biżuterii. Franz zgadza się, by Manfred spotkał się z Amelią i wyjaśnił, dlaczego do niej nie przyszedł. Nie podejrzewa, że ten planuje go zdradzić. Amelia mówi Gai, że jest w ciąży. Mundo sprzecza się z Manfredem. Sonan i Tenpa oglądają zdjęcia Anandy i Franza. Yolanda próbuje zmusić Munda do ślubu. Franz rozpoczyna pracę w firmie. Manfred odkrywa, że Amélia spodziewa się dziecka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.