„Bezduszna” – Odcinek 49: Wspólnicy

W 49. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Rafael postanawia zamieszkać z Fernandą. Emisja 21 września 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Fernanda i César podejrzewają, że nurt rzeki porwał Luisa. Leticia odwiedza Fernandę, żeby porozmawiać z nią w cztery oczy. Octavio mówi Julianie, że niepotrzebnie wystąpiła o rozwód, bo i tak nie weźmie z nią ślubu. Isabela prosi Fernandę, żeby przestała traktować ją jak wroga. Germán przeprasza Rafaela za pobicie. Germán obawia się, że przez karę za niewłaściwe gospodarowanie odpadami zostanie bankrutem. Miriam podnosi na duchu Juanę, która mocno przeżywa zaginięcie Luisa. Tymczasem mężczyzna zjawia się w restauracji jak gdyby nigdy nic, nieświadomy, że bliscy odchodzili od zmysłów z powodu jego zniknięcia.

Octavio gratuluje Isabeli, że zjednała sobie Fernandę. Piero dowiaduje się od Luisa o śmierci Willy’ego. Ma żal do Miriam, że o niczym mu nie powiedziała. Rafael wyraża nadzieję, że Fernanda kocha go bardzij niż nienawidzi Octavia. Fernanda namawia Rafaela do pojednania z ojcem. Rafael proponuje Juanie i Fernandę spółkę – one odstąpiłyby swoją ziemię, a on bydło. Leticia uświadamia Octavia, że Fernanda naprawdę kocha Rafaela. Julia zakrada się do pokoju Leticii, żeby wykraść kolczyk.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.