„Vai na fé – Za głosem serca” od 16 października w TTV

Brazylijska telenowela „Za głosem serca” (Vai na fé) od 16 października od poniedziałku do piątku o 14.25 w TTV.

Sol wie, co znaczy żyć pełnią życia. Gdy staje przed szansą dołączenia zespołu funkowego, nie potrafi powiedzieć nie. Jednak żeby spełnić swoje marzenie o występowaniu na scenie, będzie musiała stawić czoła uprzedzeniom ze strony członków grupy wyznaniowej do której przynależy oraz piętrzącym się problemom rodzinnym. Taniec i śpiew przypomną jej o przeszłości i wielkiej miłości z młodzieńczych lat.

Licząca 90 odcinków telenowela „Za głosem serca” (Vai na fé) zadebiutuje na antenie TTV w poniedziałek 16 października. Emisja w dni powszednie o godz. 14.25. W głównych rolach Sheron Menezzes (serial „Maldivas” , telenowela „Paloma”), Carolina Dieckmann („Cisza niebios”, telenowela „Barwy grzechu”), Emilio Dantas (telenowela „Segundo sol”) oraz Samuel de Assis (serial „3%”).

Więcej informacji o telenoweli na stronie www.novela.pl/vai-na-fe-za-glosem-sercaComments

  1. w końcu cos nowego w tv i nie z Turcji

  2. Moim zdaniem brazylijskie telenowele są świetne. Nie ma w nich tyle pasji i namiętności co w produkcjach meksykańskich, ale jest dobra fabuła, intrygi i humor. Uwielbiałam Palomę, ten moment kiedy Pan Alberto uciekł ze szpitala żeby zobaczyć ją na sambodronie był obłędny, śmiałam się i płakałam. To była super mądra historia, z przesłaniem dla odbiorców w każdym wieku. Problemem była tylko godzina emisji. 14.30? No proszę… Jak fani telenowel mieli to oglądać będąc w pracy? W innych krajach była rewelacyjna oglądalność, sprawdziłam! Ale 14.30 nie może się równać z 19.30!!! Na YT można nawet znaleźć wersję po hiszpańsku, bo kraje z tym językiem pokochały tę telenowelę. I ja też polecam ją każdemu. Obejrzałam prawie całą, mimo naprawdę chorych godzin emisji (4.00, 5.00 nad ranem – A potem kanał który zajmuje się dystrybucją ma wielki żal że u nas nie odniosła takiego spektakularnego sukcesu jak w innych krajach, błagam… miejcie więcej rozumu!)

  3. Niestety słabą telenowelę wybrali.Brazylijskie są nudne,będzie miała małą oglądalność jak,Paloma która już leciała na tym programie.Gdyby puścili telenowelę meksykańską,to miałaby znacznie większą oglądalność.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.