„Drogocenna perła” – Odcinek 28: Zamorska podróż

W 28. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Sílvia spóźnia się na statek. Emisja 26 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Pérola prosi mnichów o dokończenie opowieści o Buddzie. Lola nie chce się wiązać z Frabriciem. Décio i Hilda postanawiają udawać, że są parą. Sonan żegna się z Matilde. Viktor wykrada paszport Sílvii i prosi ją, żeby nie wyjeżdżała. David spotyka się z Teresą. Odilon zabiera Petalka na śniadanie. Pérola żegna się z dziadkiem. Sílvia nie może znaleźć paszportu. Franz nie zamierza na nią czekać. Manfred wyznaje miłość Amelii.

Viktor przyznaje się Sílvii, że zabrał jej paszport, żeby udaremnić jej wyjazd. Amélia, Franz, Pérola i mnisi wyruszają w podróż. Manfred nakrywa Viktora z Sílvią. Teresa jest nieuprzejma dla Davida. Aurora jest wściekła i chce coś zrobić, ale on odtrąca jej pomoc. Sílvia i Tenpa spóźniają się na statek. Viktor cieszy się, że pokrzyżował plany Sílvii. Postanawia pójść za ciosem i powiedzieć Manfredowi, że zakochał się w Sílvii. Tenpa wraca do pensjonatu.

Lola przerywa próbę w kabarecie. Arlindo jest wściekły. Mundo rozpoznaje Hildę, gdy widzi ją opuszczającą bar, ale ona zbywa go i odchodzi. Iolanda proponuje Mundowi wspólną ucieczkę. Venceslau wręcza Voplinii skradzioną biżuterię. Manfred i Sílvia obmyślają kolejny krok.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.