„Triumf miłości” – Odcinek 38: Sojusz

W 38. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria obiecuje Jimenie pomoc w odzyskaniu Maksa. Emisja 19 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Jimena przysięga Victorii, że nigdy nie zdradziła jej syna. Victoria obiecuje pomóc jej odzyskać Maksa. Eva pokazuje Faustowi zdjęcie jego rodziców jako dowód na to, że Bernarda ich znała. Chłopak ze łzami w oczach zapowiada, że jeśli potwierdzi, że Bernarda zabiła jego rodziców, jego zemsta będzie surowa. Jimena zakrada się nago do biorącego prysznic Maksa. Chłopak odtrąca ją.

Osvaldo idzie do Lindy, zastaje tam Maríę Desamparadę. Wkrótce przychodzi Maks. Naty pomaga Lindzie i Osvaldowi ukryć się w sypialni. Osvaldo nie może się pogodzić z tym, że omal nie został przyłapany przez własnego syna. Zapowiada, że jego rodzina nigdy nie dowie się o jego zdradzie i pośpiesznie wraca do domu. Eva dzwoni do Victorii i prosi o spotkanie – chce jej powiedzieć, co wie o Bernardzie.

Juanjo wyznaje Lindzie, że ją kocha i pragnie, by została jego żoną i matką jego dzieci. Linda wzrusza się, ale po chwili gani samą siebie za tę słabość. Max zapowiada Maríi, że odejdzie z firmy matki i z domu. Dodaje, że zawsze marzył o własnej firmie.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.