„Drogocenna perła” – Odcinek 27: Pasażerka na gapę

W 27. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Sílvia wtrąca się do planów Franza i Amelii. Emisja 25 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Ernest nie zgadza się z decyzją sędziego i chce złożyć odwołanie. Sílvia go popiera. Matilde zamierza ukrywać Violetę tak długo, aż kobieta odnajdzie swoją rodzinę. Manfred namawia Sílvię, by towarzyszyła Franzowi w trakcie podróży. Franz wyznaje miłość Amelii i zapewnia, że nigdy nie kochał Sílvii. Peteleco dowiaduje się, że Odilon zamierza wydać go policji i decyduje się na ucieczkę. Tak poznaje Perolę. Iolanda wyznaje Laurze, że rozstała się z Mundem. Sílvia prosi Franza o jeszcze jedną szansę i mówi, że chce pojechać z nim w Himalaje.

Décio ucieka przed Aurorą. Amélia zabiera córkę do domu Ernesta. Na miejscu dowiaduje się, że Sílvia miałaby towarzyszyć im w podróży w Himalaje. Pérola prosi Viktora o pomoc w udaremnieniu planów Sílvii. Fabricio całuje Lolę. Niewiele brakuje, by Conceição odkryła, że Serena i mnisi ukrywają Violetę. Viktor prosi Sílvię, żeby nie wyjeżdżała z Franzem i wróciła do niego, ale ona odmawia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.