„Triumf miłości” – Odcinek 37: Propozycja Bernardy

W 37. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda jest gotowa wyjawić sekrety Victorii. Emisja 18 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Osvaldo mówi księdzu, że Leonela siedzi w więzieniu za zabicie kochanka. Dlatego wolał powiedzieć Maksowi, że jego matka nie żyje. Victoria i Antonieta znajdują pobitą Maríę Magdalenę. Bernarda przez telefon proponuje Osvaldowi spotkanie, podczas którego wyjawi mu wszystkie sekrety Victorii. Osvaldo oznajmia, ze ufa żonie i rzuca słuchawkę. Skarży się Juanowi Pablowi na Bernardę. Juan Pablo zapewnia Osvalda, że może bezgranicznie ufać Victorii, która nie jest zdolna do zdrady.

Victoria chce zabrać Maríę Magdalenę do rezydencji, ale Antonieta przekonuje ją, że będzie lepiej, jeśli to ona zajmie się dziewczyną. Osvaldo dziwi się, skąd Juan Pablo tak dobrze zna Victorię. Ksiądz tłumaczy, że dużo rozmawiał z Victorią i gani Osvalda za romans z Lindą. Widząc Maksa z Maríą Desamparadą, Jimena obraża rywalkę. Max oznajmia Jimenie, że nic ich już nie łączy, a on kocha Maríę i zamierza ją poślubić. Fernanda planuje zemstę na Cruzie.

Jimena znów dokucza Maríi Desamparadzie. Victoria pyta Jimenę czy naprawdę zawsze była wierna Maksowi. Jimena udaje oburzoną i urażoną. Victoria zapowiada, że stanie się jej największym wrogiem, jeśli dowie się, że Jimena zdradziła jej syna. Max wyznaje Juanowi Pablowi, że Victoria nie zgadza się na jego ślub z Maríą Desamparadą. Zapowiada jednak, że nie zamierza rezygnować z ukochanej.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.