„Drogocenna perła” – Odcinek 21: Nauka Buddy

W 21. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Mnisi chcą zabrać Perolę do klasztoru. Emisja 17 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mnisi przeprowadzają test, aby przekonać się, czy Pérola rzeczywiście jest wcieleniem Anandy. Dziewczynka zdaje go śpiewająco. Franz ma wątpliwości co do rzekomej reinkarnacji. Ernest prosi Franza o pomoc w rozpracowaniu oszustwa w fabryce. Amélia uważa, że powinien się zgodzić i dowieść o niewinności Manfreda. Iolanda prowokuje Gerturde, która w przypływie gniewu niszczy jej ubrania. Ernest wybacza Gerturde, co jedynie umacnia jej pozycję w domu.

Toni wyjawia Mundowi, że nie ufa Benitowi. Ernest chce się pozbyć Peteleka. Nakazuje Manfredowi odesłać chłopaka do sierocińca. Rubens mówi Dalii, że David nigdy nie odzyska władzy w nogach. Fabrício wręcza Loli prezent przez Arlinda. Silvia próbuje uwieść Viktora, gdy zostają sam na sam. Franz ustępuje ojcu i wraca do pracy w fabryce, co nie podoba się Manfredowi, Silvii ani Venceslauowi.

Laura chce adoptować Peteleka, ale Valter jest temu przeciwny. Mnisi chcą zabrać Perolę do klasztoru w Himalajach, aby przekazać jej naukę Buddy. Franz stanowczo odmawia. Ernest mówi Hildzie, że postanowił ją wydać za mąż za Decia. Hilda nie zgadza się z wolą ojca, gdyż kocha Toniego. Franz dowiaduje się od Venceslaua, że w fabryce doszło do przekrętu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.