„Triumf miłości” – Odcinek 31: Anonimowy list

W 31. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Mar’ia i Victoria otrzymują anonimy. Emisja 10 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria pragnie, by pewnego dnia Bernarda zapłaciła za zło, które wyrządziła. Dziękuje Juanowi Pablo, że odnalazł ich córkę. Victoria martwi się, jak powiedzieć o swoim sekrecie rodzinie, a zwłaszcza Osvaldowi, który zawsze był jej wierny i nie zasłużył, by go okłamywano. Tymczasem Osvaldo spędza namiętne chwile z Lindą. Proponuje kochance, że wynajmie mieszkanie, gdzie będą mogli się spotykać. Uprzedza jednak, że nie ma zamiaru odchodzić od żony, bo mimo wszystko, nadal ją kocha.

Fernanda wyznaje bratu, że kocha Federica. Nie może darować matce, że odrzuca go tylko dlatego, że jest biedny. Maximiliano uważa, że siostra myli uczucia i zasługuje na kogoś lepszego. Fernanda ripostuje, że to samo dotyczy jego związku z Maríą Desamparadą. Maks próbuje jej wytłumaczyć, że María jest wartościową dziewczyną i zapewnia, że ją poślubi. Bernarda odwiedza Victorię, by napawać się jej cierpieniem. Mówi jej, że to kara za to, że chciała sprowadzić Juana Pabla na złą drogę. Obiecuje Victorii, że to dopiero początek jej cierpień.

María Desamparada otrzymuje anonimowy list. Ktoś grozi, że powie Victorii o jej związku z Maksem. Namawia ukochanego, by porozmawiał z matką. Również Victoria dostaje anonim. Wyznaje Antoniecie, że zrobi wszystko, by syn ożenił się z Jimeną. Tymczasem Jimena jest na schadzce z Guillermem. Bernarda wpada w furię na wieść, że Juan Pablo poszedł spotkać się z Maríą Magdaleną.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.