„Drogocenna perła” – Odcinek 20: Dusza

W 20. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Sonan sądzi, że Ananda żyje w Peroli. Emisja 16 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz nie zgadza się z decyzją ojca, który postanowił wystąpić o prawa do opieki nad wnuczką. Opuszcza dom i rezygnuje z pracy w rodzinnej fabryce. Sílvia jest przygnębiona. Walter wręcza Volpinii biżuterię. Kobieta nie jest usatysfakcjonowana i żąda więcej. Benito prosi Manfreda o pracę. Dalia zostaje wezwana do szpitala. Okazuje się, że jej brat żyje. Iolanda robi się zazdrosna, gdy widzi Dalię w towarzystwie Munda.

Mundo i Iolanda spotykają się w hotelu. Mężczyzna naciska na Iolandę, by się rozwiodła. Sonan wzrusza się, gdy widzi Perolę z naszyjnikiem Rinpochego. Amália pokazuje mnichowi rysunki córki. Sílvia zgadza się pozować dla Viktora. Benito wraca do pracy w fabryce jako zarządca, co budzi podejrzenia innych pracowników. Mnisi kontynuują poszukiwania chłopca, w którym odrodził się Ananda. Iolanda odkrywa, że Gertrudis planowała skłócić ją z Ernestem. Do drzwi mieszkania Amelii puka kuratorka.

Nuno zgłasza nieprawidłowości w fabryce przez co zostaje zwolniony przez Venceslaua. Nie daje za wygraną i postanawia poinformować o wszystkim Ernesta. Sonan dochodzi do wniosku, że to Perola ma duszę Anandy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.