„Triumf miłości” – Odcinek 30: Ukryte intencje

W 30. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria obwinia Bernandę o nieszczęśliwe życie ich córki. Emisja 9 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria odwiedza Maríę Magdalenę. Ta wyrzuca ją z domu, mówiąc, że jej mężczyzna nie lubi, gdy inni ją odwiedzają. Zaniedbywany przez żonę Osvaldo decyduje się wyjść z Lindą. Jimena nachodzi Marię Desamparadę. Każe jej zostawić Maksa i zapowiada, że to ona zostanie jego żoną. Maria Desamparada wyrzuca ją z domu. Cruz śni się Fernandzie. Maximiliano żali się Fabianowi, że ilekroć chce porozmawiać z rodzicami, ich nigdy nie ma w domu. Martwi go też, że Maria Desamparada zgodziła się za niego wyjść tylko po błogosławieństwie Victorii.

Juanowi Pablowi śni się, że córka go woła. Victoria opowiada Antoniecie o swoim spotkaniu z Marią Magdaleną. Nie może sobie darować, że jej odnaleziona córka się prostytuuje. Osvaldo wyznaje Pedrowi, że poważnie myśli o związaniu się z Lindą. Ma już dość obojętności żony. Pedro radzi mu, aby uważał z młodszą kochankę. Ofelia żąda od Guillerma, by dał spokój Jimenie. Mężczyzna odmawia.

Juan Pablo zawiadamia matkę, że odnalazł swoją córkę. Mówi jej też, że wie o jej wizycie u dziewczyny i pyta o jej intencje. Bernarda unika odpowiedzi na pytanie, udając, że źle się czuje. Victoria rozmawia z Juanem Pablem. Obwinia Bernardę o to, w jakich warunkach żyje jej córka.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.