„Drogocenna perła” – Odcinek 16: Przebiegły plan Manfreda

W 16. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred planuje odebrać Amelii córkę. Emisja 10 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Sonan, Jampa i Tenpa zatrzymują się w pensjonacie Conceição. Toni prosi Franza o pracę w fabryce. Sílvia oznajmia Ernestowi, że Franz powierzył Amelii opiekę nad córką. Pérola pociesza matkę, że pewnego dnia znów stworzą rodzinę z Franzem. Franz grozi ojcu, że się wyprowadzi, jeśli spróbuje odebrać mu córkę. Ernest musi ustąpić i uszanować decyzję syna. Odilon zostaje złapany przez policję, ma przy sobie dokumenty mnichów. Mnisi jednak nie chcą wnosić przeciwko niemu oskarżenia.

Rosarito planuje przeznaczyć pieniądze po mężu na ponowne otwarcie kabaretu. Tavinho pyta Laurę, dlaczego Valter go nie kocha. Franz zabiera Amelię do sądu, by oficjalnie przekazać jej prawa do opieki nad Perolą. Odilon poznaje Peteleka. Sílvia udaje przed mężem przygnębioną z powodu rozstania z Perolą. Manfred obmyśla plan, jak sprawić, by Pérola trafiła pod opiekę Ernesta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaComments

  1. A na jakim to kanale wyświetlają?

  2. A na jakim to kanale?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.