„Bezduszna” – Odcinek 62: Nic już nie będzie takie samo

W 62. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Fernanda kontynuuje swoją zemstę. Emisja 10 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Tsubaki ma wypadek samochodowy. Jego szofer umiera, on sam zaś trafia w ciężkim stanie do szpitala. Isabela pokazuje Leticii ubranka dla dziecka, które planuje wykorzystać, by dopiec Fernandzie. Octavio proponuje Germanowi, by poprowadził jego kampanię wyborczą. Carmelo informuje szefa o wypadku samochodowym Tsubakiego. Sugeruje, że mężczyzna zginął na miejscu.

Rigoberto przyłapuje Isabelę na majsterkowaniu przy prezerwatywach. Octavio zdradza Carmelowi, że zbliżyć się do Fernandy pod nieobecność Rafaela. Carmelo uprzedza szefa, że może stracić syna. Fernanda wspomina Cesarowi, że czuje się osaczona przez teścia. On daje jej pistolet i proponuje, że nauczy ją samoobrony. Carmelo wręcza Rigobertowi zapłatę za doprowadzenie do wypadku Tsubakiego. Leticia nie jest zadowolona z decyzji męża o starcie wyborach. Obawia się, że będzie jeszcze bardziej nieobecny w domu.

Isidoro uprzedza Rigoberta, że następnym razem wykradną bydło z rancza El Primor. Edgar czuje się zdradzony przez Octavia. Rigoberto sugeruje mu, by odegrał się na niewdzięcznym szefie. Flor proponuje Mary nocleg. Rigoberto namawia ją do powrotu do domu. Tsubaki zapada w śpiączkę. Rafael i Brenda rozmawiają na temat współpracy ich rodziców. Octavio przyłapuje synową na szperaniu w jego rzeczach. Fernanda próbuje go uwieść, by uniknąć wyjaśnień.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.