„Drogocenna perła” – Odcinek 13: Amélia odzyskuje wolność

W 13. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Amélia, Mundo i Toni opuszczają więzienie. Emisja 5 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Venceslau odkrywa, że Manfred i Silvia planują ukraść pieniądze z fabryki i chce się do nich przyłączyć. Arlindo ogłasza upadek kabaretu. Belmira proponuje przekształcenie lokalu w restaurację, ale Lola się temu sprzeciwia, bo nie chce pracować jako kelnerka. Hilda przychodzi na lekcję śpiewu w przebraniu. Lola rozpoznaje ją, ale zgadza się ją kryć. Conceição wątpi, by szansonistki było stać na opłacenie czynszu. Lola prosi Manfreda o wsparcie finansowe.

Amélia, Mundo i Toni mają odzyskać wolność. Silvia domyśla się, że Franz wybiegnie na powitanie byłej żonie. By go zatrzymać, rzuca się ze schodów. Ernest naciska na Valtera, by nie wypuszczał Munda, Silvério się temu sprzeciwia. Manfred i Pérola wychodzą na powitanie Amelii, dołącza do nich Franz. Gertrude zauważa zniknięcie Iolandy i zawiadamia Ernesta. Ten udaje się do domu Venceslaua, ale nie zastaje w nim żony. Vencelsau uprzedza o wszystkim córkę i prosi o wybaczenie, że popchnął ją do małżeństwa z Ernestem.

W kabarecie odbywa się przyjęcie na cześć Amelii i Toniego. Toni chce się wypisać z partii, by zająć się poszukiwaniami Gai i Guiseppe. Fabrício proponuje, by jego miejsce zajął Mundo. Lolę dręczą wyrzuty sumienia, że z jej winy Amélia trafiła do więzienia. Ernest szuka żony w kabarecie, spotyka tam syna. Franz pozwala córce zostać na noc z matką. Iolanda zjawia się w domu Munda i oświadcza, że cały czas na niego czekała. Franz przypomina Silvii, że Amélia jest i będzie ważną osobą w jego życiu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.