„Bezduszna” – Odcinek 59: Chwyt na ciążę

W 59. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Isabela wmawia Rafaelowi, że jest w ciąży. Emisja 5 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Gabriel zabiera Rosalinę na ranczo Juany. Juana nie wie, że przygarnia pod swój dach ciężarną dziewczynę. Rafael nie odbiera telefonu od Isabeli. Clara musi udawać przed Flor i Esmeraldą, że źle się czuje. Octavio wysyła Germana do stolicy, by załatwił sprawę kary nałożonej na jego firmę. Fernanda cieszy się, gdy słyszy od Rafaela, że firma jego ojca może stracić swojego najlepszego klienta. Dzieli się nowiną z Cesarem. Wspólnie uzgadniają, że muszą czym prędzej odzyskać akt własności ziem, który wykradł Octavio. Fernanda przypomina sobie, że widziała go ostatnio w siedzibie firmy.

Isabela oświadcza Rafaelowi, że spodziewa się dziecka. Pyta go wprost, czy ma dokonać aborcji. Rafael się nie zgadza i proponuje, że zajmie się dzieckiem. Rosalina nie przejmuje się tym, co powie Luis, gdy dowie się o ciąży. Fernanda namawia męża, by zgodził się pracować dla Octavia. Rafael mylnie uznaje, że chodzi o jej ocieplenie stosunków z teściem. David odradza Rafaelowi ukrywanie przed żoną prawdy o ciąży. On jednak nie znajduje stosownej okazji do rozmowy z żoną. Tymczasem Isabela zjawia się na ranczu, aby osobiście poinformować Fernandę, że oczekuje dziecka jej męża.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.