„Triumf miłości” – Odcinek 23: Wyśmiana

W 23. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Fernanda policzkuje Maríę. Emisja 28 września 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María zwierza się Naty, że spędziła ostatnią noc z Maximilianem i że bardzo go kocha. Victoria pyta Antonietę, czy nie wie, dlaczego Maríi i Maksa nie było na przyjęciu po pokazie. Antonieta nie zdradza kochanków, ale pyta przyjaciółkę co by zrobiła gdyby Maks i María zakochali się w sobie. Victoria mówi, bardzo lubi Maríę, chciałaby nawet, żeby Fernanda była taka jak ona, ale w stosunku do Maksa ma wielkie plany i nie potrafi sobie wyobrazić wejścia Maríi do rodziny.

Juanjo przedstawia Cruz Lindę. Cruz dzieli się z Napo obawami, że narzeczona Juanjo jest kochanką Osvalda. Napo radzi mu nie wspominać o tym Juanjo zanim dobrze tego nie sprawdzi. Fernanda nie potrafi ukryć swej niechęci do Cruza i bardzo źle go traktuje. Victoria spotyka się z Tomasą. Podczas serdecznej rozmowy ze łzami wspominają dawne czasy i opowiadają sobie, co się u nich wydarzyło przez te wszystkie lata. Fernanda i Gabriela naśmiewają się z Maríi i jej miłości do Maksa. María wymierza Gabrieli policzek, Fernanda policzkuje Maríę. Victoria udziela im reprymendy. Poucza Fernandę, że jako jej córka powinna lepiej się zachowywać. María z przykrością obserwuje chłodną reakcję Maksa.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.