„Drogocenna perła” – Odcinek 12: Franz postanawia poślubić Silvię

W 12. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Silvia zostaje żoną Franza. Emisja 4 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred i Silvia świętują pierwszy wspólny sukces – udało im doprowadzić do rozwodu Franza i Amelii. Gerturde wiesza obraz Catariny, by rozzłościć Iolandę. Hilda po kryjomu pobiera lekcje śpiewu, a Viktor lekcje malarstwa. Franz zaprasza Silvię na romantyczną kolację i oświadcza się jej. Po powrocie z podróży poślubnej Iolanda nie zwraca uwagi na obraz. Pragnie zobaczyć się z Mundem. Wymyka się z domu pod pretekstem złożenia wizyty ojcu. Mnisi postanawiają odłożyć podróż do Brazylii ze względu na wybuch II wojny światowej. Franz zabiera córkę na spotkanie z Amelią. Hilda próbuje odwieść Franza od zamiaru poślubienia Silvii. On jednak obstaje przy swoim.

Po ślubie z Franzem Silvia zaczyna ujawniać swój prawdziwy charakter. Najpierw dokucza Peroli, a później urządza awanturę z powodu widzenia z Amelią. Wiktor ją pociesza. Podstępna kobieta planuje wykorzystać jego naiwność i uczucie, które do niej żywi, aby skłócić braci. Pérola tworzy rysunek, który nawiązuje do wspomnienia o mnichach z Himalajów. Arlindo zostaje bankrutem, szansonistki martwią się o swoją przyszłość. Venceslau odwiedza córkę, aby prosić ją Iolandę o pieniądze. Ernest wyrzuca go z posiadłości. Mężczyzna podsłuchuje rozmowę Manfreda i Silvii i dowiaduje się o kradzieży.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.