„Akacjowa 38” – Odcinek 197: Cayetana skupuje mieszkania sąsiadów

W 197. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana zostaje właścicielką mieszkania Felipe. Emisja 6 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Don Ramón daje do zrozumienia Germanowi, że jest po jego stronie. Cayetana przekupuje Guerrera i dowiaduje się, że nie ma pewności, że plan Arandy zostanie zrealizowany. Proponuje Susanie i Víctorowi wykup ich nieruchomości, zanim władze miasta zaproponuję im niższą cenę. Tano podsłuchuje jej rozmowę z Felipe i dowiaduje się, że Cayetana już została właścicielką ich mieszkania. Susana donosi Celii, że Tano ukradł jej pieniądze z kasetki. Strażnicy strzelają do protestujących i ranią don Maximiliana.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Już było wiele takich filmów dobro i zło w końcu dobro zwycięży dziwi mnie jedno ze trzy koleżanki tak dają sobą manipulować są aż tak ślepe czy tak wredne w sumie film jest dobry były gorsze czy jak na te czasy jest coś dobrego w telewizji

 2. Film zapowiadał się ciekawie. Lecz im dalej, tym gorzej. Uważam, że twórca filmu ma chyba skłonności sadystyczne. Jak zło może zwyciężyć dobro? Prawie w każdym odcinku ukazane są same dramaty, a przyczyną jest kobieta-zmora. I nie ma na nią kary. Rezygnuję z oglądania tego filmu. To jakaś porażka. Czas w którym przyszło nam żyć, jest trudny. Filmy, które oglądamy powinny dawać jakąś nadzieję. Nastrajać pozytywnie. Ktoś, kto zakupuje takie filmy do polskiej telewizji powinien się zastanowić.

 3. Oglądając od pierwszego odcinka, śmiem twierdzić, że na dłuższą metę wkurzające jest to, że paskudna zmora dyryguje wszystkim i niszczy ludzi wokół siebie. Już sam fakt otrucia własnej córeczki przekreślił ją w oczach kochających swoje dzieci matek. Prawdopodobnie wytrzymam do otrucia przez nią Manueli i więcej nie będę patrzyła na dalsze życie tej morderczyni! Gdybym wiedziała, że tak się losy potoczą i tylko zło będzie tu wiodło prym, nie zaczęłabym przygody z tym serialem!!!

 4. Nie chce zdradzać, ale koniec końców Cayetana otruje Maniele i Germana. Ten serial jest dostępy na yt i można włączyć polskie napisy. W tym serialu tylko xlo zwycięża, trochę jak w życiu, choć w życie tak tego nie widać bo jest to rozłożone na wiele lat.

  1. Złem to była zdrada tego głupka z pomywaczką.Wnerwili Cayetanę i mają za swoje

  2. Otruje tylko Manuelę więc jak już chcesz zdradzać koniec to się najpierw naucz czytać te napisy bo German sam się otruje

 5. To prawda i tak się ludzie wzorują, bo widzą że tak można

 6. Dlaczego w takich serialach zawsze zwycięża zło ??? a główni bohaterowie filmu są gnębieni przez jakąś niezrównoważoną furiatkę i wszystko jej uchodzi a dobrzy ludzie zawsze dostają po dupie . Takie filmy nagrywają a potem ten świat taki sam sit robi . Już zaczynam się wkurzać na ten film i nie wiem czy go będę oglądała

  1. To prawda i tak się ludzie wzorują, bo widzą że tak można

 7. Super ten film się zapowiadał ale dalsze odcinki poraszka same smutki nienawiść za dużo tego

 8. Kiedy w tym serialu wydarzy się coś na dłuższą chwilę dobrego?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.