„Akacjowa 38” – Odcinek 197: Cayetana skupuje mieszkania sąsiadów

W 197. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana zostaje właścicielką mieszkania Felipe. Emisja 6 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Don Ramón daje do zrozumienia Germanowi, że jest po jego stronie. Cayetana przekupuje Guerrera i dowiaduje się, że nie ma pewności, że plan Arandy zostanie zrealizowany. Proponuje Susanie i Víctorowi wykup ich nieruchomości, zanim władze miasta zaproponuję im niższą cenę. Tano podsłuchuje jej rozmowę z Felipe i dowiaduje się, że Cayetana już została właścicielką ich mieszkania. Susana donosi Celii, że Tano ukradł jej pieniądze z kasetki. Strażnicy strzelają do protestujących i ranią don Maximiliana.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38
Comments

 1. Oglądając od pierwszego odcinka, śmiem twierdzić, że na dłuższą metę wkurzające jest to, że paskudna zmora dyryguje wszystkim i niszczy ludzi wokół siebie. Już sam fakt otrucia własnej córeczki przekreślił ją w oczach kochających swoje dzieci matek. Prawdopodobnie wytrzymam do otrucia przez nią Manueli i więcej nie będę patrzyła na dalsze życie tej morderczyni! Gdybym wiedziała, że tak się losy potoczą i tylko zło będzie tu wiodło prym, nie zaczęłabym przygody z tym serialem!!!

 2. Nie chce zdradzać, ale koniec końców Cayetana otruje Maniele i Germana. Ten serial jest dostępy na yt i można włączyć polskie napisy. W tym serialu tylko xlo zwycięża, trochę jak w życiu, choć w życie tak tego nie widać bo jest to rozłożone na wiele lat.

  1. Złem to była zdrada tego głupka z pomywaczką.Wnerwili Cayetanę i mają za swoje

  2. Otruje tylko Manuelę więc jak już chcesz zdradzać koniec to się najpierw naucz czytać te napisy bo German sam się otruje

 3. To prawda i tak się ludzie wzorują, bo widzą że tak można

 4. Dlaczego w takich serialach zawsze zwycięża zło ??? a główni bohaterowie filmu są gnębieni przez jakąś niezrównoważoną furiatkę i wszystko jej uchodzi a dobrzy ludzie zawsze dostają po dupie . Takie filmy nagrywają a potem ten świat taki sam sit robi . Już zaczynam się wkurzać na ten film i nie wiem czy go będę oglądała

  1. To prawda i tak się ludzie wzorują, bo widzą że tak można

 5. Super ten film się zapowiadał ale dalsze odcinki poraszka same smutki nienawiść za dużo tego

 6. Kiedy w tym serialu wydarzy się coś na dłuższą chwilę dobrego?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.