„Bezduszna” – Odcinek 58: Diabelski manewr

W 58. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Fernanda zastawia sidła na Octavia. Emisja 4 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Candela protestuje przeciwko opuszczeniu hacjendy, lecz Octavio nie zamierza się ugiąć. Luis zabiera ją do Gabina, który ma jej dać pracę i udostępnić jakiś kąt do mieszkania. Octavio próbuje zjednać sobie synową. Proponuje jej, żeby przeszli na „ty”, jednak Fernanda się nie zgadza. Edgar przeprasza Fernandę za niesłuszne oskarżenie. Ona wykorzystuje okazję, by wyciągnąć od niego informacje na temat firmy pakującej.

Rigoberto wyznaje Ángeli, że będzie za nią tęsknił, gdy wyjedzie do stolicy. Germán radzi mu, żeby stawił czoła problemom. Leticia przedstawia Fernandę służbie. Rosalina mówi Gabrielowi, że jest w ciąży. On postanawia zapewnić jej schronienie u Juana na wypadek gdyby Luis wyrzucił ją z domu. Lety i Martina zmawiają się przeciwko Fernandzie. Luis idzie do łóżka z Miriam. Octavio ma coraz większą obsesję na punkcie Fernandy, a jej opór wcale go nie zniechęca.

Isabela postanawia wykorzystać badania Rosaliny, by wmówić Rafaelowi, że jest w ciąży. Fernanda prosi Rafaela, by zdjął łańcuszek, gdy są sam na sam. César i Fernanda składają anonimową skargę, czym doprowadzają do zamknięcia firmy Octavia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.