„Drogocenna perła” – Odcinek 11: Poświęcenie Iolandy

W 11. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Walter i Laura adoptują syna. Emisja 3 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz odwiedza Amelię w więzieniu. Silvia przyłącza się do nich i oświadcza Amelii, że opiekuje się Perolą tak jakby była jej córką. Amélia jest wściekła i żąda rozwodu. Sonan rozmawia z mnichami na temat podróży do Brazylii. Ernest nasyła Abelarda na Venceslaua, by zmusił go do spłaty zaległego długu. Iolanda dowiaduje się, że jej ojciec przegrał wszystko w karty. Pozostaje jej tylko jedno wyjście – oddać swoją wolność Ernestowi w zamian za darowanie długu.

Ernest i Iolanda planują ślub. Mundo dowiaduje się o tym przez Apolônia. Ernest przekonuje Waltera do adopcji. Gertrude oddaje jemu i Laurze pod opiekę syna Gai i Toniego. Franz przyjmuje propozycję pracy ojca. Gertrude nie akceptuje małżeństwa Ernesta z Iolandą. Silvia posługuje się Perolą, by dopiąć swego i zaciągnąć Franza do łóżka. Po wszystkim Franz ma wyrzuty sumienia. Silvia prosi go, by dał jej szansę. Franz i Amélia podpisują papiery rozwodowe. Franz robi to niechętnie, bo wciąż kocha żonę. Amélia życzy mu, żeby był szczęśliwy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaComment

  1. Ile ma być odcinków smak zemsty

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.