„Bezduszna” – Odcinek 57: Nieodwzajemnione uczucie

W 57. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Octavio dostaje obsesji na punkcie Fernandy. Emisja 3 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Octavio myśli, że mając Fernandę blisko siebie, będzie mógł ją kontrolować. Piero żali się ojcu, że Pachita zakazała mu widywać się z Mary. Fernanda chwali Rafaela, że okazał się być zupełnie inny od swego ojca. Octavio i Julia spotykają się w gabinecie. Mężczyzna wyobraża sobie, że stoi przed nim Fernanda i prawi jej czułe słówka. David oznajmia, że Clarze został oficjalnie kandydatem na burmistrza. Julia i Isabela obgadują Fernandę. Isabela wróży, że jej małżeństwo z Rafaelem wkrótce się rozpadnie.

Fernandzie śnią się koszmary z nocy, w której została gwałcona przez Octavia. Leticia wręcza synowi i synowej pieniądze, których potrzebują na ranczo. Miriam podpowiada Pierowi, żeby porwał Mary. Octavio myśli, że odzyska syna, jeśli zapanuje nad jego emocjami. Luis zachwala Piera przed Pachitą. Nie udaje mu się jednak nakłonić kobiety, żeby pozwoliła mu zobaczyć się z Mary. Nawet wstawiennictwo Fernandy nie pomaga.

Fernanda nie daje się przekonać, że miłość pomoże jej zapomnieć o przeszłości. Isabela planuje wykorzystać pozytywny wynik testu ciążowego Rosaliny do własnych celów. Octavio chce, by Fernanda wzięła udział w wyścigu i reprezentowała jego hacjendę. Posyła po nią Carmela. Fernanda nie zgadza się na spotkanie sam na sam z teściem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.