„Drogocenna perła” – Odcinek 10: Rozłąka

W 10. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Pérola trafia pod opiekę Franza. Emisja 2 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Iolanda prosi Ernesta o pomoc w uwolnieniu Munda. Franz wierzy, że Amélia naprawdę należy do partii komunistycznej. Zrywa z nią i chce odebrać jej Perolę. Amélia błaga męża, by pozwolił jej zostać z córką dopóki karmi ją piersią. Manfred udaje przejętego losem Amelii i obiecuje jej swoje wsparcie. Ernest cieszy się z rozpadu małżeństwa Franza. Amélia oddaje Perolę pod opiekę Franza. Zostawia także wzruszający list dla córki. Ernest odmawia pożyczki Venceslauowi.

Manfred i Silvia planują kolejny ruch. Lola zauważa ślad szminki na szklance w mieszkaniu Manfreda i podejrzewa go o romans. Silvia postanawia wykorzystać okazję, że Franz rozstał się z Amelią, by go odzyskać. Venceslau zostaje pobity przez wierzycieli. Doktor Rubens wychodzi na wolność. Tymczasem Mundo i Toni mają zostać przewiezieni do zakładu karnego. Toni dowiaduje się od strażnika, że Gaia została deportowana, a ich syn prawdopodobnie trafił do sierocińca. Prosi matkę, by go odszukała.

Iolanda odwiedza Munda w więzieniu. Mężczyzna radzi jej, by o nim zapomniała. Ernest zaprasza Venceslaua na wieczór karciany. Apolônio prosi Franza o umożliwienie Amelii widywania się z córką. Sonan odkrywa, gdzie odrodził się Riponche. Franz zabiera córkę do więzienia, by mogła zobaczyć się z matką.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.