„Bezduszna” – Odcinek 56: Na próbę

W 56. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Rafael i Fernanda przeprowadzają się. Emisja 2 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Rafael uprzedza Octavia, że pojednawczy uścisk wcale nie oznacza, że wróci na hacjendę i będzie dla niego pracował. Juana rozmyśla o tym, co Fernanda zamierza zrobić Rafaelowi. Julia wyznaje Isabeli, że nie jest pewna, czy naprawdę chce się rozwieść. Fernanda przekonuje Rafaela do zamieszkania na próbę na hacjendzie El Primor. Rigoberto mówi Carmelowi, że podaruje Isabeli wszystko, co za pragnie. Nie zdradza jednak, jak zamierza zdobyć na to środki. Octavio sugeruje Julii, że powinna rozważyć powrót do domu.

Rosalina wykonuje dwa testy ciążowe, oba dają wynik pozytywny. Pachita nakrywa Mary i Piera na pocałunku. Zakazuje dziewczynie kontaktów z chłopakiem ze względu na niemoralne zachowanie jego rodziny. Fernanda zapewnia Cesara, że wszystko idzie zgodnie z planem. Następnie odwiedza grób Santiaga i przysięga, że wywiąże się z danej mu obietnicy. Rafael oprowadza Fernandę po ranczu i pokazuje swoje ulubione miejsca.

Ángela mówi Rigobertowi, że traci czas, poświęcając się dla kobiety, która nie odwzajemnia jego uczuć. Germán ostrzega Isabelę, że nadużywa alkoholu. Rodzina Toscano zbiera się przy basenie. Fernanda zauważa, że Octavio patrzy na nią z pożądaniem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.