„Drogocenna perła” – Odcinek 1: Ocalony przez mnichów

W 1. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz zostaje uratowany przez mnichów. Emisja 19 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz, Eurico y Manfred wyruszają w Himalaje. Podczas wspinaczki rozpętuje się burza śnieżna. Mężczyźni zostają zmieceni przez lawinę. Dwoje mnichów Jampa i Tenpa z pobliskiego klasztoru ratuje życie Franzowi. Sonan udaje się do jaskini na medytację. Ananda, mistrz mnichów, mówi Franzowi, że człowiek nie może zmienić swojego przeznaczenia. Tymczasem w Brazylii Ernest, przekonany o śmierci Franza, mianuje Manfreda nowym dyrektorem Fundacji Hauser. Manfred mówi matce, że zrobi wszystko, by ojciec go docenił.

Franz żegna się z mnichami i opuszcza klasztor. Ananda wróży, że ich drogi jeszcze kiedyś się przetną. Manfred nie kryje zdumienia na wieść, że Franz przeżył. Pracownicy fabryki są przejęci losem Benta. Amelia prosi Ernesta, by nie zwalniał mężczyzny, ale on jej nie słucha. Po powrocie do ojczyzny Franz poznaje Amelię. Od razu wpadają sobie w oko.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perla
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.