„Bezduszna” – Odcinek 47: Szukając sprawiedliwości

W 47. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Octavio zwalnia Carmela. Fernanda chce zostać w „El Primor” . Emisja 19 września 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Rafael odwraca się od ojca. Leticia nie chce pozbywać się kolczyka. Fernandzie nie udaje się wejść na ranczo. César podsuwa jej inne rozwiązania, jednak ona obstaje przy pierwotnym planie. Germán wspomina Octaviowi, że Julia poprosiła go o rozwód. Lety pokazuje Julii ziarna zdobyte przez Carmela. Octavio dowiaduje się o tym i wyrzuca Carmela z rancza. Mężczyzna obawia się, że jego syn także straci pracę. Rigoberto świętuje pierwszy zdany egzamin z Ángelą, Pierem i Mary.

Juana prowokuje Césara, gdy insynuuje, że zna powód dla którego nienawidzi Octavia. Carmelo okłamuje Pachitę w kwestii zwolnienia z pracy. David zabiera Clarę na rodzinną kolację. Antonio wypytuje ją o pracę. Germán zwraca żonie niepodpisane papiery rozwodowe i przypomina, że związek małżeński jest nierozerwalny. Rigoberto chce zrezygnować z pracy u Octavia, ale Carmelo nalega, żeby tego nie robił. Germán ma za złe Isabeli, że próbowała zrobić z Ángeli karierowiczkę. Octavio okłamuje żonę w sprawie zwolnienia Carmela. Rigoberto wyznaje Rafaelowi, że nie kocha Ángeli. Fernanda mówi Santiagowi, że zamierza uprzykrzyć życie Octaviowi, lecz nie chce skrzywdzić Rafaela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezduszna
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.