Życie Gabrieli Spanic („Kobieta ze stali”) przypomina momentami jej postaci z telenowel – zdradzane, oszukiwane, samotne matki, ktoś ktoś próbuje się pozbyć przy użyciu trucizny… a ktoś inny im grozi! Tym razem aktorka skarży się, że padła ofiarą groźby ze strony dwóch użytkowników Twittera, którzy zagrozili jej śmiercią.

„To już szczyt. Po tym, jak próbowano nas otruć, a winna siedzi w więzieniu i płaci za próbę otrucia tylko mnie, a nie pozostałych 9 osób, wliczając w nich mojego dwuletniego syna, teraz jestem zastraszana. Grożą mi, że zapłacę za to własną krwią! Dość! Doniosę na nich policji, zobaczymy co im zrobią. Nie łatwo żyć ze świadomością, że chcą cię zabić” – napisała zbulwersowana aktorka.

Gabriela podała adresy dwóch użytkowników, dwóch z wielu, którzy nękają ją swoimi atakami na Twitterze. Twierdzi, że zebrała wszystkie nieprzyjemne komentarze skierowane do jej osoby i zamierza udać się do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, aby policja zajęła się odnalezieniem szantażystów.


6 KOMENTARZE

  1. Ludzie są głupi!!! co oni chcą od tak wspanialej osoby jaka jest Gabi Spanic?!!!! To mozna tylko nazwać zazdrością!!! Tak sliczną, mądra, pogodna aktorka i musi zyc w ciągłym stresie… Lepiej żyć swoim życiem i byc zwykłym szarym ludkiem, wtedy może miala by spokój. SERDECZNIE POZDRAWIAM JEJ FANÓW–czyli siebie też :)

  2. zaczyna sie robic nieciekawie wokol Gabi, mam nadzieje ze doniesie na tych, ktorzy sprawiaja jej bol, a wladze zajmia sie ta sprawa na serio!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.