Film z Natalią Oreiro nominowany do Oscara

Po wzruszającym przyjęciu w Cannes, siedmiominutowej owacji na Festiwalu w San Sebastian i prezentacji podczas Międzynarodowego Festiwalu w Toronto można

Po wzruszającym przyjęciu w Cannes, siedmiominutowej owacji na Festiwalu w San Sebastian i prezentacji podczas Międzynarodowego Festiwalu w Toronto można było spodziewać się, że Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej w Argentynie doceni produkcję “Infancia clandestina” i wybierze ją jako kandydata do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny. Film będzie rywalizował w kolejnej turze z kandydatami z innych krajów, które także zgłosiły swoje produkcje.

Nominacja dla filmu to powód do dumy dla jej reżysera, Benjamína Avila, ale także dla samej Natalii Oreiro, odtwórczyni jednej z głównych rol, której gra aktorka została doceniona także przez krytyków:
“Natalia Oreiro utwierdziła się jako aktorka dramatyczna, otoczona wyśmienitą obsadą. Film nie do przegapienia!” – powiedziała Nora Lafon dla Radio La Plata, “Dobra gra aktorska Natalii Oreiro. Tylko inteligentna aktorka odważyłaby się na taki krok w swojej karierze” – napisał José Pablo Feinmann w dodatku Radar, “Infancia clandestina to wyjątkowy skok jakościowy Natalii. Jej uroda w filmie jest miażdżąca” – zapewnia Víctor Hugo Morales (Radio Continental).

Przypomnijmy, że film “Infancia clandestina” będzie można zobaczyć w 5 miastach Polski (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław) w ramach 8. Festiwalu Filmy Świata Ale Kino+, który odbędzie się w drugiej połowie listopada.

[tabs tab1=”Scena 1″ tab2=”Scena 2″ tab3=”Scena 3″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]

 Comments

 1. z kąd to wytrzasneliście jak nominacje od zawsze ogłaszane są w styczniu!?

  1. Pisze wyraźnie, czytaj ze zrozumieniem . Film został nominowany przez Akademię Filmowa w Argentynie, jako ich kandydat do Oscara.

 2. I za to uwielbiam Naty. Potrafi umiejętnie dobierać role i co najważniejsze nadal rozwija swój talent aktorski. Nie stoi w miejscu jak inne gwiazdoreczki, tylko nadal szlifuje swoje zdolności i widać że sumiennie bo są efekty. Gratulacje, oby film stał się hitem międzynarodowym!!! i zdobył nagrodę główną!

 3. gratulacje naty

 4. ekstra i życzę powodzenia świetna aktorka i film po urywkach widać że super.

 5. Szkoda że nie we wszystkich miastach bardzo lubię tą aktorkę i trochę żałuję że nie będę miał możliwości obejrzenia jej najnowszej produkcji, gratuluję nominacji do oscara.

 6. Bardzo lubię Natalię Oreiro i bardzo się cieszę, że udało się jej kolejny sukces. I to bardzo duży. Sama nominacja do Oscara to już spory zaszczyt.

  Jak się ten film pojawi się w naszym kraju to na pewno obejrzę.

 7. nie przepadam za nia, ale tez mi nie przeszkadza, ciesze sie, ze osiagnela sukces

 8. Kiedy w Wa-wie

  1. W Warszawie festiwal odbędzie się w dniach 22-29 listopada. Harmonogram pokazów filmów nie jest jeszcze znany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.