Paola Rey wśród najpiękniejszych kolumbijskich gwiazd

Kolumbijskie wydanie magazynu Tv y Novelas świętowało swoje urodziny z tego powodu redakcja postanowiła sporządzić ranking 60 najpiękniejszych celebrytów kraju.

Kolumbijskie wydanie magazynu Tv y Novelas świętowało swoje urodziny z tego powodu redakcja postanowiła sporządzić ranking 60 najpiękniejszych celebrytów kraju. Wybrane gwiazdy wystąpiły w specjalnej sesji zdjęciowej inspirowanej najsłynniejszymi hollywoodzkimi filmami.

Wśród najpiękniejszych znaleźli się m.in. Juan Pablo Espinoza, Stephanie Cayo (“La Marca del Deseo”), Marianela González (“Moja piękna grubaska”), Paola Rey (“Gorzka zemsta”), Javier Jattin (“Bananowa młodzież”), Sara Corrales (“Pustynna miłość”), Juan Manuel Alzate, Juan Pablo Raba (“Pustynna miłość”), Juan Carlos Vargas (“Montecristo”), Mónica Fonseca, Ana María Trujillo (“Kocham cię na zabój”), Ana Lucía Domínguez (“Pieska miłość”). Wybrane zdjęcia z sesji do obejrzenia w poniższej galerii.Comments

  1. Ciekawe czy na liście była Shakira?

  2. ja lubiłam z gorzkiej zemsty z dziewczyn tylko paolę i natashę, właśnie szkoda że jej nie ma na tej sesji

  3. Łeeeeee….a dlaczego nie ma tutaj Harry’ego Geinthner’a albo jego siostry….on też mimo iż jest po 40-stce…wciąż jest boski i do tego taki męski……….ah…..ta jego ogolona klata….po prostu marzenie nie jednego meżczyzny….;)) zwłaszcza, jak gra rolę Oscara w ” Ukrytej Miłości”…. po prostu ciasteczko do schrupania….;P;))

  4. UWAZAM, ZE PAOLA ZASLUGUJE ABY BYC NA TEJ LISCIE, ALE ZGADZAM SIE ZE DANNA GARCIA TEZ POWINNA BYC JESTB SUPER AKTORKA

  5. Uwielbiam ją, jak dla mnie jest najpiękniejsza, ale to oczywiście kwestia gustu :)

  6. Dla mnie za ładna to ona nie jest a już napewno nie jest gwiazdą! Zabrakło tam Natashy Klauss, Danny Garcii… one są piękne i bardzo zdolne.

  7. a co to za sesja Paoli Rey ? czyżby będzie nowa wersja Królewny Śnieżki w której zagra Paola??:D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.