Kolumbijskie wydanie magazynu Tv y Novelas świętowało swoje urodziny z tego powodu redakcja postanowiła sporządzić ranking 60 najpiękniejszych celebrytów kraju. Wybrane gwiazdy wystąpiły w specjalnej sesji zdjęciowej inspirowanej najsłynniejszymi hollywoodzkimi filmami.

Wśród najpiękniejszych znaleźli się m.in. Juan Pablo Espinoza, Stephanie Cayo („La Marca del Deseo”), Marianela González („Moja piękna grubaska”), Paola Rey („Gorzka zemsta”), Javier Jattin („Bananowa młodzież”), Sara Corrales („Pustynna miłość”), Juan Manuel Alzate, Juan Pablo Raba („Pustynna miłość”), Juan Carlos Vargas („Montecristo”), Mónica Fonseca, Ana María Trujillo („Kocham cię na zabój”), Ana Lucía Domínguez („Pieska miłość”). Wybrane zdjęcia z sesji do obejrzenia w poniższej galerii.


7 KOMENTARZE

  1. Łeeeeee….a dlaczego nie ma tutaj Harry’ego Geinthner’a albo jego siostry….on też mimo iż jest po 40-stce…wciąż jest boski i do tego taki męski……….ah…..ta jego ogolona klata….po prostu marzenie nie jednego meżczyzny….;)) zwłaszcza, jak gra rolę Oscara w ” Ukrytej Miłości”…. po prostu ciasteczko do schrupania….;P;))

  2. Dla mnie za ładna to ona nie jest a już napewno nie jest gwiazdą! Zabrakło tam Natashy Klauss, Danny Garcii… one są piękne i bardzo zdolne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.