Televisa prezentuje “Mi adorable maldición”, remake “Odmienić los”

Renata Notni i Pablo Lyle protagonistami “Mi adorable maldición”, meksykańskiego remake’u popularnej telenoweli “Odmienić los”.

Owiane magią historie osadzone gdzieś na prowincji, gdzie współżyją bogaci hacjenderzy i ubodzy wieśniacy, wymyślone przez kolumbijskiego scenarzystę Julio Jiméneza wciąż zyskują na popularności. Obok “Las aguas mansas” (5 adaptacji, w tym najgłośniejsza “Gorzka zemsta” z 2003 roku) czy “El caballero de Rauzán” (3 adaptacje, w tym “Zdrada i miłość”) po najczęściej odświeżaną można uznać “Lolę calamidades”, którą polska publiczność mogła poznać w wydaniu przygotowanym przez Telemundo w 2010 roku i emitowaną przez TV Puls pod tytułem “Odmienić los”. Meksykański producent Ignacio Sada Madero (twórca “Ukrytej miłości” i “Po prostu María”) jako czwarty sięgnął po historię biednej sieroty, cmentarnej zjawy, posądzanej o ściąganie na ludzi nieszczęść.

“Mi adorable maldición” (tłum. Moja urocza klątwa) jest propozycją Televisy na zimowe popołudnia. Jej premiera w Meksyku zaplanowana jest na 23 stycznia. W rolach głównych obsadzono Renatę Notni (“Morze miłości”) i Pablo Lyle (“Corazón que miente”). Ona wcieli się w postać Aurory, nieszczęśliwej dziewczyny, noszącą rzekomo ściągające klątwę znamienie, on natomiast w Rodriga, młodego weterynarza, który przysiągł konającemu ojcu Aurory opiekować się jego córką.

Obsadę uzupełniają m.in. Laura Carmine, Patricia Navidad, Maya Mishalska, Cecilia Gabriela, José Carlos Ruiz, Ernesto Gómez Cruz i Socorro Bonilla. Adaptacja scenariusza Jiméneza spoczęła na barkach Gabrieli Ortigozy, pracującej ostatnio nad odtworzeniem telenoweli “Po prostu María”. Televisa zakłada wyprodukowanie 120 odcinków.

[tabs tab1=”Spot #1″ tab2=”Spot #2″ tab3=”Spot #3″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Szkoda że po KOBIETACH W CZERNI w WP nic nie będzie z Televisy!

    1. Będzie za to dobra produkcja z Hiszpanii :)

      1. Novelo, a wiadomo już jaka telenowela zastąpi zbliżającą się ku końcowi “Po prostu Maria” ?

  2. Lubiłam Odmienić los bo bywało zabawnie, ale czasami strasznie nudno. Drugi raz tej historii o cmentarnej zjawie ha ha bym nie zdzierżyła.

  3. O kurcze co za gniot!

  4. Man nadzieje ,ze nie będzie u nas

  5. sama historia nie jest bardzo zaskakująca, oglądałam odmienić los i mam nadzieję że w wersji televisy będzie więcej scen między protami bo w odmienić los ich brakowało…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.