„Przeklęta” – Odcinek 103: Pojedynek

W 103. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Rodrigo i Rafael pojedynkują się o Aurorę. Emisja 3 grudnia 2019 o godz. 9.00 w Czwórce.

Rodrigo jest przekonany, że widział Aurorę z Rafaelem. Mónica posługuje się zmyśloną chorobą, aby szantażować Aurorę. Elsa i Apolonia rozmawiają na temat zniknięcia Epifanii. Aurora oznajmia Rodrigowi, że nie mogą wziąć ślubu. Boni otrzymuje reprymendę za spóźnienie się do pracy. Jerónimo sądzi, że Epifania zniknęła, aby jeszcze bardziej mu dokuczyć. Elsa, Apolonia i Aurora dowiadują się, że Rodrigo i Rafael mają stanąć do pojedynku. Apolonia zwraca się o pomoc do Onésima. Xóchitl donosi Monice o pojedynku.

Aurora rezygnuje z egzaminu, żeby powstrzymać Rodriga i Rafaela przed popełnieniem głupstwa. Epifania szuka schronienia w domu Macriny. Camilo dopytuje się o spadek Coriny. Rodrigo i Rafael rzucają się na siebie z pięściami. Żaden z nich nie ma odwagi zabić tego drugiego. Maximina i Altagracia oferują nocleg Luce. Mężczyzna przedstawia im swoją żonę. Aurora jest wściekła na Rodriga i Rafaela. Nie chce więcej słyszeć o żadnym z nich. Mónica ogłasza wszystkim, że kocha Rodriga.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.