„Przeklęta” – Odcinek 103: Pomyłka

W 102. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Rodrigo myśli, że Aurora spoufala się z Rafaelem. Emisja 2 grudnia 2019 o godz. 11.00 w Czwórce.

Armando uprzedza Severa, że nie przekupił kolejnego specjalisty zeznającego w sądzie, gdyż nie chce stać się przestępcą. Nakazuje mu poszukać innej osoby, która pomoże mu skrzywdzić Aurorę, jeśli taki jest jego plan. Macrina nie przyznaje się do zarzutów córki, jakoby rzuciła urok na Wenceslaoa. Onésimo wzywa Armanda, żeby przeprosił Rafaela i Apolonię. Macrina przyznaje, że wszystkie jej starania, aby rozdzielić Rodriga z Aurorą spełzły na niczym i jej jedyną nadzieją jest zmyślona choroba Moniki.

Elsa usiłuje przetłumaczyć synowi, że postąpił nierozważnie decydując się na ślub z Aurorą. Rodrigo oznajmia matce, że ożeni za miesiąc nawet bez jej błogosławieństwa. Armando zwraca Rafaelowi byka. Mężczyzna przyjmuje go, ale nie chce więcej widzieć Armanda w pobliżu hacjendy. Rafael wyznaje Apolonii, że zaimponowała mu, gdy chciała sprzedać cały swój dobytek, aby go ratować i w ten sposób przekonał się, że naprawdę go kocha. Chalo wyjawia Apolonii, że razem z Rodrigiem zrobili sobie badania DNA. Rafael wyznaje Boni, że kocha tylko Aurorę. Rodrigo widzi ich razem i bierze Boni za Aurorę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.