„Przeklęta” – Odcinek 101: Poświęcenie Aurory

W 101. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Mónica wyznaje Aurorze, że kocha Rodriga. Rafael odzyskuje wolność. Emisja 2 grudnia 2019 o godz. 10.00 w Czwórce.

Mónica wścieka się, gdy Rodrigo oznajmia jej, że wrócił do Aurory i planują się pobrać. Zazdrosna kobieta próbuje zasiać wątpliwości u Aurory. Ponieważ ponosi klęskę, postanawia wyznać jej, że zawsze była zakochana w Rodrigu i pocałowali się podczas festynu. Wmawia jej także, że nie są kuzynostwem oraz że wolałaby umrzeć zanim ona i on wezmą ślub. Apolonia prosi Aurorę, żeby ukryła przed Rafaelem, że związała się z Rodrigiem do czasu aż opuści areszt. Pracownicy banku zeznają, że to nie Rafael podmienił czeki. Sędzia zwraca wolność oskarżonemu na czas trwania procesu.

Elsa oznajmia Epifanii, że ma poważne zamiary wobec Jerónima i jest gotowa bronić swojej miłości. Zamierza jednak zmusić go, aby wywiązał się z ojcowskich zobowiązań. Felipe spełnia kolejny z rozkazów z Moniki i wmawia Rodrigowi, że chorej zostały co najwyżej trzy miesiące życia. Luis jest zrozpaczony wiadomością. Mónica cieszy się, że kłamstwo dotarło do uszu Aurory. Ojciec Basilio usiłuje przekonać Aurorę, że nie powinna poświęcać własnego szczęścia z powodu Moniki, ale ona go nie słucha. Chce odstąpić narzeczonego umierającej, aby spędziła z nim resztę swoich dni.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.