„Przeklęta” – Odcinek 122: Przysięga miłości

W ostatnim odcinku telenoweli „Przeklęta”: Mónica trafia za kratki. Aurora i Rodrigo pobierają się. Emisja 11 grudnia 2019 o godz. 10.00 w Czwórce.

Mónica zamierza porwać dziecko Aurory. Pojawienie się policji udaremnia jej plany. Aurora zostaje odwieziona do szpitala. W trakcie jazdy wyznaje Rodrigowi, że został ojcem. Epifania wyznaje Elsie, że Jerónimo nigdy nie będzie szczęśliwy z nikim innym poza nią. Namawia ją, żeby nie zwlekali dłużej i pobrali się. Elsa oświadcza się Jerónimowi. Maximina i Altagracia godzą się. Elsa odwraca się do Coriny, gdy ta naiwnie prosi ją o pomoc. Rodrigo poznaje swojego syna. Boni przechodzi metamorfozę. Nie zamierza dłużej uganiać się za Rafaelem, albowiem jej miłością jest Luis. Nadchodzi dzień inauguracji ośrodka zdrowia Aurory. Bliscy Aurory zbierają się, aby wspólnie uczcić jej sukces. Brígida zostaje szefową kadr, a Camilo księgowym. Maximina i Altagracia także znajdują dla siebie wygodne posadki. Rafael i Nadia zostają parą. Dochodzi do pojednania Rafaela z Luisem.

Wkrótce odbywa się ślub Aurory z Rorigiem. Mónica po raz ostatni próbuje im przeszkodzić. Szykuje zamach na życie Aurory, lecz Rodrigo w porę ją powstrzymuje. Kobieta trafia do aresztu. Czeka ją nowe, trudne życie za kratkami. Aurora i Rodrigo pobierają się. Ponownie składają sobie przysięgę miłości. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyComments

  1. Coś nowego na wiosnę się zapowiada?

    1. Też bardzo chciałabym wiedzieć.

  2. Czy którakolwiek z polskich stacji myśli o wyemitowaniu jakiejś telenoweli?

  3. Cz będzie nowa telenowela w tv w nowym roku

  4. Jest jakaś szansa na kolejną telkę w tv?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.