„Przeklęta” – Odcinek 121: Próba morderstwa

W 121. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Elsa wyjawia Rodrigowi, że Mónica próbowała ją zabić. Emisja 11 grudnia 2019 o godz. 9.00 w Czwórce.

Elsa nie odzyskuje przytomności. Jerónimo jest zrozpaczony. Dotychczasowe próby ratowania kobiecie życia nie przyniosły efektów. Apolonia dopinguje Elsę do walki. Nie chce bowiem stracić przyjaciółki. Corina i Luca, poszukiwani przez Interpol, zostają aresztowani. Rodrigo nie wierzy Armandowi, gdy oznajmia, że mieszka z Aurorą. Mónica wmawia Aurorze, że wspólnie z Rodrigiem planują wyjechać do Szwajcarii, gdzie poddadzą się leczeniu. Następnie nakazuje Felipe zabić Elsę i deklaruje, że odbierze życie Aurorze. Aurora wyjawia Monice, że urodziła dziecko Rodriga. Wściekła kobieta wbija jej w pierś substancję, którą planowała podać Elsie. Aurora natychmiast opada z sił. Mónica wyjawia jej, że symulowała chorobę, aby odseparować ją od Rodriga. Zdradza również, że była wspólniczką Macriny i Severa. Po przebudzeniu Elsa mówi synowi, że Mónica jest zabójczynią. Mónica orientuje się, że została zdemaskowana. Onésimo zatrzymuje Felipe. Armando znajduje Aurorę w bardzo złym stanie. Wzywa Rodriga.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.