„Przeklęta” – Odcinek 106: Wielki błąd

W 106. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Mónica zaciąga Rodriga do łóżka. Apolonia oferuje wsparcie Aurorze. Emisja 4 grudnia 2019 o godz. 9.00 w Czwórce.

Mónica wykorzystuje sytuację, że Rodrigo jest pijany i zaciąga go do łóżka. Następnego dnia mężczyzna ma wyrzuty sumienia. Co gorsza, Elsa zastaje ich razem w sypialni. Mónica bierze całą winę na siebie. Corina podpowiada córce, żeby przycisnęła Rodriga, aby się z nią ożenił. Brígida oznajmia Luce, że zadba o to, by marzenia Aurory nigdy się nie ziściły. Apolonia wyznaje Aurorze, że chociaż nie potrafi pogodzić się z jej decyzją o opuszczeniu hacjendy, nie przestanie jej wspierać i będzie ją odwiedzała w Huateque, aby mieszkańcy miasteczka widzieli, że wciąż jest pod jej ochroną. Mónica manipuluje Rodrigiem. Przekonuje go, aby spróbowali żyć jako para.

Brígida oferuje Aurorze stypendium. Pragnie zwieść ją fałszywą propozycją pomocy i wpędzić w ruinę. Rodrigo oznajmia matce, że postanowił związać się z Moniką, aby przeżyła w szczęściu resztę dni, które jej zostały. Aurora prosi Jerónima, żeby uspokoił Elsę, zaniepokojoną o jej przyszłość. Apolonia prosi Rafaela, żeby uszanował decyzję Aurory i nie zbliżał się do niej. Rodrigo oznajmia Aurorze, że związał się z Moniką. Corina oświadcza Elsie, że nie będzie zabiegała o część spadku ze względu na uczucie łączące Monikę i Rodriga. Elsa przypomina kobiecie, że powinna okazać jej wdzięczność za to, że nie skończyła za kratkami. Aurora przeżywa rozstanie z Rodrigiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.