„Przeklęta” – Odcinek 105: Aurora zostaje kelnerką

W 105. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Aurora rozpoczyna pracę w El Huateque. Emisja 3 grudnia 2019 o godz. 11.00 w Czwórce.

Rodrigo dowiaduje się, że Aurora opuściła hacjendę Apolonii. Camilo przyucza Aurorę do zawodu kelnerki. Boni opowiada Maximinie i Altagracii o tym, co zaszło między Rafaelem a Rodrigiem. Apolonia czuje się osamotniona. Onésimo postanawia definitywnie z nią zerwać. Epifania grozi Jerónimowi. Rodrigo zastaje Aurorę w barze Camila. Jest niepocieszony. Pragnie utopić swoje smutki w alkoholu. Chwilę później w barze pojawia się także Rafael. Mężczyźni znów zwracają się przeciwko sobie.

Severo wypytuje siostry Bautista o Aurorę. Gloria chce odejść od Dionisia i wrócić do syna. Tobías tęskni za matką. Rodrigo i Rafael bronią Aurorę przed Severem. Onésimo prosi Wenceslaoa o pomoc w odnalezieniu Aurory. Gdy już ją odnajduje, zdradza Apolonii jej miejscu pobytu. Inés boi się wyznać prawdę Loli. Jerónimo odwozi Rodriga na hacjendę, gdzie czeka na niego Mónica.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.