„Kobiety w czerni” – Odcinek 44: Uwikłana

W 44. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Miriam zostaje wrobiona przez Irene i Bruna. Emisja 30 stycznia o godz. 12:00 w telewizji WP .

Eddy szuka porozumienia z Rebecą w kwestii opieki nad ich córką. Wobec sprzeciwu kobiety, zdecydowanej wygrać toczący się przeciwko niemu proces, uprzedza ją, że skończy za kratkami, gdy sąd dowie się, że sfingowała swoją chorobę. By zrehabilitować się sprzed Sandrem za odrzucone oświadczyny, tym razem Katia występuje z propozycją małżeństwa. Mężczyzna zgadza się. Irene zostaje zatrzymana przez Patricia. Ostrzega Bruna, że jeśli nie pospieszy jej z pomocą, wyda go policji. Ten zobowiązuje się do wynajęcia kobiecie dobrego adwokata. Patricio dowiaduje się od Jackie, że nagranie kompromitujące Irene trafiło do telewizji.

Bruno zostaje uprzedzony o konieczności złożenia zeznań przez jego żonę Miriam. Kobieta deklaruje, że nie wiedziała o istnieniu podziemnych laboratoriów i nie bierze za nie od odpowiedzialności. Vanessa zapewnia Bruna, że ani ona, ani jej przyjaciółki nie wydały nagrania mediom i nie wiedzą, kto to zrobił. Rita wręcza Erickowi kopię wyników badań DNA i uprzedza, że Bruno nigdy nie uzna go za swojego syna. Erick nie przejmuje się tym. Arturo odmawia zajęcia się sprawą Irene ze względu na powiązania z rodziną Julia, którą reprezentuje. Irene oskarża Miriam o świadome wydanie zezwolenia na wypuszczenie na rynek lekarstwa wywołującego uzależnienie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.