„Przeklęta” – Odcinek 104: Nowy plan

W 104. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Aurora opuszcza hacjendę Apolonii. Emisja 3 grudnia 2019 o godz. 10.00 w Czwórce.

Luis gniewa się na Monikę za jej publiczne wyznanie miłości do Rodriga. Boni martwi się o Rafaela. Camilo zgadza się zatrudnić Aurorę. Apolonia prosi Onésima o przechowanie pistoletu jej męża. Aurora spotyka ciotkę Brígidę i jej nowego męża Lucę. Mónica wyznaje Elsie, że jest zakochana w Rodrigu. Rodrigo podejrzewa, że Aurora odsunęła się od niego z powodu Moniki. Luis nie odbiera telefonów od Rodriga. Apolonia gani Rafaela za pojedynek. Aurora oznajmia Apolonii i Rafaelowi, że opuszcza hacjendę. Chłopak próbuje odwieść ją od tego zamiaru. Aurora wyjaśnia Apolonii powody decyzji o wyprowadzce.

Jerónimo szuka Epifanii. Macrina prosi Epifanię, żeby dowiedziała się, co zdarzyło się podczas pojedynku. Camilo pokazuje Aurorze jej nowe lokum. Corina nie zgadza się wynająć pokoju parze. Aurora wtajemnicza ojca Basilia w swój plan. Corina poznaje Brígidę i Lucę. Severo opowiada Macrinie o pojedynku. Rodrigo dowiaduje się o wyprowadzce Aurory.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TelevisyTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.