Pod szyldem „Fronteras” argentyńska telewizja Telefé zapowiada nowy serial unitario na 2015 rok. Trzynastoodcinkowa produkcja stworzona przez kwartet scenarzystów (Sabrina Farji, Romina Rissolo, Ramiro San Honorio i Julia Scarone) przygląda się z bliska tematom nieobcym instytucjom medycznym i społecznym w północnej Argentynie: choroby tropikalne, epidemie, transplantacja organów czy niedożywienie, a obok nich powracający jak bumerang problem nielegalnej prostytucji i handlu ludźmi.

Bohaterką serialu jest Sonia (Isabel Macedo), wykwalifikowana lekarka, która osiada w Tarombí, fikcyjnym miasteczku w Misiones, żeby rozpocząć pracę w tamtejszym szpitalu. Właśnie on staje się centrum ważnych wydarzeń; odzwierciedlająca rzeczywistość pracy ekipy medycznej spełniającej swoje powołanie w placówce podobnej do tej w serialu.

W rolach głównych występują Isabel Macedo („Amor latino”), Raúl Taibo („Sekret Laury”) oraz Julieta OrtegaFabián MazzeiMatías Desiderio i Vanesa Butera. Całość została wyreżyserowana przez Sabrinę Farji („Eva y Lola”). Zdjęcia do serialu powstały pod koniec 2013 roku w naturalnych plenerach prowincji Misiones oraz w Buenos Aires. Co ciekawe, postaci występujące w nim mówią trzema językami: hiszpańskim, portugalskim i guaraní.

[tabs tab1=”Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.