Serial o wiejskich lekarzach z Misiones nową propozycją Telefé

Pod szyldem “Fronteras” argentyńska telewizja Telefé zapowiada nowy serial unitario na 2015 rok. Trzynastoodcinkowa produkcja stworzona przez kwartet scenarzystów (Sabrina Farji,

Pod szyldem “Fronteras” argentyńska telewizja Telefé zapowiada nowy serial unitario na 2015 rok. Trzynastoodcinkowa produkcja stworzona przez kwartet scenarzystów (Sabrina Farji, Romina Rissolo, Ramiro San Honorio i Julia Scarone) przygląda się z bliska tematom nieobcym instytucjom medycznym i społecznym w północnej Argentynie: choroby tropikalne, epidemie, transplantacja organów czy niedożywienie, a obok nich powracający jak bumerang problem nielegalnej prostytucji i handlu ludźmi.

Bohaterką serialu jest Sonia (Isabel Macedo), wykwalifikowana lekarka, która osiada w Tarombí, fikcyjnym miasteczku w Misiones, żeby rozpocząć pracę w tamtejszym szpitalu. Właśnie on staje się centrum ważnych wydarzeń; odzwierciedlająca rzeczywistość pracy ekipy medycznej spełniającej swoje powołanie w placówce podobnej do tej w serialu.

W rolach głównych występują Isabel Macedo (“Amor latino”), Raúl Taibo (“Sekret Laury”) oraz Julieta OrtegaFabián MazzeiMatías Desiderio i Vanesa Butera. Całość została wyreżyserowana przez Sabrinę Farji (“Eva y Lola”). Zdjęcia do serialu powstały pod koniec 2013 roku w naturalnych plenerach prowincji Misiones oraz w Buenos Aires. Co ciekawe, postaci występujące w nim mówią trzema językami: hiszpańskim, portugalskim i guaraní.

[tabs tab1=”Zwiastun nr 1″ tab2=”Zwiastun nr 2″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Kolejna ciekawa propozycja argentyńska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.