„Miłość po miłości” – Odcinek 15: Domysły Caroliny

W 15. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Raquel przyłapuje Santiaga i Cynthię sam na sam w sypialni. Emisja 15 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Santiago i Raquel są przerażeni myślą, że Benjamín może być synem Damiána. Santiago odmawia wykonania testów DNA z obawy przed gorzką prawdą i ryzykiem utraty syna. Godoy kłoci się z żoną, która zaczyna przesadnie interesować się prowadzonym przez niego śledztwem. Zaprzyjaźniony z Myriam prokurator okręgowy podsuwa kobiecie propozycję oskarżenia Santiaga i Raquel o dokonanie zabójstwa. Myriam podejmuje decyzję o zwolnieniu Loli, co bardzo złości Míę.

Santiago nie potrafi poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znalazł. Wynosi swoje łóżko i pali je. Raquel przyjmuje pomoc finansową od Santiaga, nieświadoma, że Myriam bacznie przygląda się jej wydatkom. Santiago zostawia syna w domu Kaplanów. Gdy wraca po niego, dochodzi do drobnego incydentu. Raquel zastaje go sam na sam w Cynthią w pozornie kompromitującej sytuacji.

W przeszłości. Carolina robi sobie test ciążowy. Jego wynik jest negatywny. Razem z Damiánem obawiają się, że ich romans wyjdzie na jaw, gdy odbierają niepokojący telefon z hotelu w Mar del Plata, w którym zatrzymali się w trakcie podróży. Kobieta pragnie zakończyć przelotny romans.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.