„Miłość po miłości” – Odcinek 17: Odkryta zdrada

W 17. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Raquel opowiada Carolinie i Damiánowi o zdradzonej przyjaciółce. Emisja 19 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Andrés zauważa zniknięcie broni. Santiagowi śni się, że Raquel zabiła Damiána. Antonio ściąga Santiaga na komisariat, aby odsłuchał rozmowę Damiána z centralą 911. Cynthia zawiadamia Godoya o zniknięciu Raquel. Wyjawia mu także, że kobieta jest zakochana w Santiagu. Andrés i Roth sądzą, że winną kradzieży broni jest Lola. Mía odkrywa, że Nico nie spędził nocy z Aliną, lecz został w domu z Fede. Santiago wpada na pomysł, dokąd mogła udać się Caraolina. Kiedy dociera do domku na drzewie, odbiera telefon od Federica, który zawiadamia go o tym, że to Raquel ukradła broń. Pada strzał.

W przeszłości. Carolina odciąga Lolę, żeby nie przyłapała ją na tarasie z Damiánem. Damián nie chce się kochać z Raquel, podczas gdy Santiago zaciąga Carolinę do łóżka. Lola mówi Nico, że Mía nie gustuje w mężczyznach. Raquel otrzymuje w prezencie sukienkę. Raquel przyjmuje w swoim domu Gabrielę. Przyjaciółka zwierza jej się, że mąż ją zdradza. Jeszcze tego samego wieczora Raquel organizuje kolację na którą zaprasza Carolinę i Santiaga. Kiedy wspomina jej o problemach przyjaciółki, Carolina i Damián zaczynają się stresować. Po kolacji Raquel namawia Carolinę do założenia sprezentowanej sukienki do tanga. W tym samym czasie, pod nieobecność w domu Caroliny i Santiaga, Lola idzie do łózka z Juanem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.