„Miłość po miłości” – Odcinek 13: Romantyczny wyjazd

W 13. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Carolina i Damián spędzają romantyczny weekend w Mar del Plata. Emisja 13 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Andrés wchodzi do domu Raquel świadomy, że kobieta ukrywa u siebie Santiaga. Aby zdobyć jej zaufanie, udaje przed nią zatroskanego jej losem. Laura dociera do położnej, do której zwróciła się po pomoc Carolina. Kobieta potwierdza, że aborcja miała miejsce dwa lata temu. Nicolás zdobywa pracę. Myriam chce wyrzucić Lolę z firmy. Raquel znów traci nad sobą panowanie i postanawia ulżyć sobie grą w kasynie. Santiago przyłapuje ją siedzącą przed automatem.

W przeszłości. Damián i Carolina wyjeżdżają do Mar del Plata, aby spędzić pierwszy weekend tylko we dwoje. Rozkoszują się łączącym ich uczuciem i są gotowi walczyć o nie. Po powrocie do hotelu zostają przyłapani przez Andrésa, którego doprowadził do nich wynajęty w tym celu prywatny adwokat. Santiago tymczasem szuka w Raquel powierniczki i przyjaciela. Zwierza się jej ze swoich problemów. Lola przeżywa swój pierwszy raz. Mía całuje swoją psycholożkę w usta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.