„Miłość po miłości” – Odcinek 21: Rywal

W 21. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Santiago widzi, jak Andrés skrada pocałunek Raquel. Emisja 27 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Andrés przybywa z pomocą Raquel i przepłasza gwałcicieli. Całe zdarzenie zostaje zarejestrowane przez kamery. Godoy ma podejrzenia co do Cárcamo i Bebo. Santiago zostaje ostrzeżony przez Antonia. Mía uprawia seks z Nicolásem. Dziewczyna odkrywa na jego ciele ślad po ugryzieniu przez Alinę.

Rodziny Caroliny i Damiána zostają wezwane na przesłuchanie przez prokuratora. Andrés wyrzuca Jesúsa, brata Luz, i jego kolegę z pracy, czym naraża się Luz. Santiago wścieka się, gdy odkrywa, że Cárcamo wiedział o romansie jego żony. Wybucha skandal. Bebo ucieka z komisariatu, przez co jeszcze bardziej się pogrąża. Laura trafia na internetowe wpisy Míi. Próbuje skontaktować się z mężem, aby mu o nich powiedzieć. Raquel przychodzi na przesłuchanie w towarzystwie Andrésa. Ten pociesza ją, przytula, a przy pierwszej okazji skrada pocałunek, czego świadkiem jest Santiago.

W przeszłości. Mía onanizuje się pierwszy raz w trakcie wideorozmowy z Cataliną. Nicolás podgląda ją, zaś Raquel przyłapuje na gorącym uczynku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.