„Miłość po miłości” – Odcinek 14: Wyniki badań DNA

W 14. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Santiago dowiaduje się, że Carolina planowała usunąć ciążę. Emisja 14 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Laura zdradza coraz więcej szczegółów ze śledztwa męża na swoim blogu. Snuje teorie na temat ciąży Caroliny, bazując na odbytej rozmowie z przełożoną. Santiago wyciąga Raquel z kasyna. Kobieta zwierza mu się ze swoich problemów finansowych – teściowa odsunęła ją od firmy oraz pozbawiła dostępu do kont bankowych. Lola skupia całą swoją uwagę na Míi, co wzbudza zazdrość Juana. Raquel ostro spiera się z Myriam. Andrés zmuszony jest interweniować. Godoy dzieli się z Santiagiem i Raquel wynikami badań zwłok nienarodzonego dziecka Caroliny. Potwierdzają one, że ojcem dziecka był Santiago. Godoy wyjawia także, że kobieta była wcześniej w ciąży, lecz mogła dokonać aborcji.

W przeszłości. Andrés odkrywa, że Carolina i Damián są w Mar del Plata. Zamierza wykorzystać tę informację przeciwko kuzynowi. Carolina czuje się w potrzasku i decyduje się zakończyć romans. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej córka przeżyła swój pierwszy raz. Ma wyrzuty sumienia, że nie było jej przy tym i nie mogła jej wesprzeć radą, a jej miejsce zajęła Raquel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.