“Niewielu pamięta, że zaczynałam karierę od występu w reality show” – przypomina Ana Brenda Contreras w reportażu przygotowanym przez Hoy. Zanim Meksykanka otrzymała angaż do pierwszej telenoweli, próbowała zaistnieć w mediach jako piosenkarka. Wzięła udział w programie “Popstars” i była członkinią zespołu T’ de Tila. Jej kariera muzyczna trwała krótko. Finansowany ze środków Televisy zespół nagrał trzynaście utworów, które złożyły się na jeden album, aby po miesiącu zniknąć bez słowa.

Ana Brenda zapragnęła powrócić do śpiewania. Jak zapewniła, jest w trakcie rozmów z producentami muzycznymi. “To niełatwe. Kiedy mówię komuś, że chcę śpiewać, widzę twarz zaskoczenia. Nie rezygnuję. To jeden z moich celów na przyszły rok” – wyznaje aktorka. W terminarzu na 2015 rok aktorka ma już wpisaną pracę nad telenowelą “Lo imperdonable”, produkowaną przez Salvadora Mejíę, w której zagra główną rolę. Kto wie, być może sama aktorka wykona temat przewodni do swojej nowej telenoweli?

W nadchodzącym roku polscy widzowie będą mogli zobaczyć aktorkę w zapowiadanej już wcześniej telenoweli “Corazón indomable”.


29 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.