„Miłość po miłości” – Odcinek 18: Przysięga miłosna

W 18. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Raquel i Santiago znajdują butelkę z przysięgą miłosną. Emisja 20 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Santiago zastaje Raquel w domku na drzewie. Zdumiewa go, że kobieta strzelała do wodnego łóżka. Później oboje są wstrząśnięci, gdy znajdują butelkę z zapisaną na kartce papieru przysięgą miłosną Caroliny i Damiána. Raquel podejrzewa, że Benjamín jest synem Damiána. Santiago wyjaśnia jej, że także uprawiał seks z Caroliną w czasie, kiedy został poczęty Benjamín. Alina jest zła na Nico, że nie zjawił się u niej zeszłego wieczora. Mía zaprasza chłopaka do swojego domu.

Santiago i Raquel spędzają noc razem, przytuleni do siebie. Następnego dnia spacerują po wyspie. Santiago spotyka Vicentego, brata Caroliny, i odbywa z nim nieprzyjemną rozmowę. Laura i Godoy dowiadują się, że Raquel i Santiago są w domku na wyspie. Vicente przygląda się zachowaniu Raquel i Santiaga.

W przeszłości. Carolina odkrywa, że jest w ciąży. Mówi Damiánowi, że Carcamo przypadkiem nakrył ich w niedwuznacznej sytuacji. Raquel poznaje Catę, przyjaciółkę Míi. Damián zabiera Carolinę na wyspę, gdzie mieści się domek, który kupił dla ich obojga. Zostają tam na noc. Opróżniwszy całą butelkę wina, składają przysięgę – zapisują ją na skrawku papieru i chowają do butelki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

[tabs tab1=”Miłość po miłości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.